Kilka dni temu na fanpage’u na facebooku pojawiła się już informacja o mojej chwilowej nieobecności na blogach. Nie każdy ma jednak facebooka, więc pozwólcie, że powtórzę się i tutaj.
Otóż w przyszłym tygodniu mam obronę pracy inżynierskiej, więc znaczną większość czasu poświęcam nauce. Aż ciężko mi uwierzyć, że te trzy i pół roku studiów minęły tak szybko. Jeszcze wczoraj byłam przecież zranioną i zdezorientowaną dziewiętnastolatką, która potwornie bała się studiować na Wydziale Chemicznym po skończeniu liceum na profilu matematyczno – informatyczno – fizycznym. Miałam intensywny start, całe studia właściwie były ciągiem małych wzlotów i upadków, ciągła nauka, nowe zainteresowania, nowi znajomi. I już za tydzień ten etap (mam nadzieję) będzie zakończony. 
Mój żołądek w tym momencie robi fikołki, bo kilka dni temu dopadł mnie pierwszy mocniejszy stres. Denerwuję się już lekko od listopada, ale po świętach, kiedy opracowanie zagadnień było już gotowe i poszłam je wydrukować, nastąpiła kumulacja, bo to wszystko stało się tak bardzo realne. Mam nadzieję, że wszystko się uda, tak jak bym tego chciała.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Zielona Małpa (prawie inżynier)
FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail