O mnie

Cześć, jestem Patrycja Gratka i możesz nazywać mnie Małpą. Ale tylko wielką literą. W końcu nie jestem zwykłą naczelną.

O mnie
rpt

Czytam książki, odkąd sięgam pamięcią. Oglądam seriale, odkąd sięgam pamięcią. Piszę, odkąd nauczyłam się skrobać literki na papierze. Świat fikcyjny towarzyszy mi od zawsze i pozwala oderwać się od rzeczywistości, która nie zawsze spełnia moje oczekiwania.

Mój blog powstał 19. listopada 2012 roku na Onecie, a jako Zielona Małpa funkcjonowałam już wtedy dwa lata na forum Paranormalne.pl. Tak, jestem z tych, co wierzą w kosmitów i czerpią przyjemność z wszystkiego, co tajemnicze i mroczne. Nasze ścieżki rozeszły się, kiedy odkryłam, że ta wiedza tajemna powoduje u mnie spadek nastroju. Ostatnio jednak powróciłam w znane mi rejony i czuję się w nich jak u siebie w domu.

Generalnie lubię literaturę i seriale. Szczególnie te kryminalne, ale chętnie zagłębiam się także w innych tematykach. Lubię nimi nasiąkać i żyć dodatkowym, wymyślonym życiem. Nie tracę jednak gruntu pod nogami. Wbrew mojemu zamiłowaniu do fikcji i zjawisk paranormalnych uważam się za realistkę. Lubię mieć wszystko dopięte na ostatni guzik ale nie płaczę nad niedoskonałościami. Chyba, że tymi na mojej twarzy.

Witam cię na moim blogu. Nic nie obiecuję.

O mnie O mnie