Jakiś czas temu szukałam sposobu na obserwowanie blogów spoza platformy blog.pl, ponieważ nie ma jakiegoś prostego sposobu (o ile w ogóle jakikolwiek istnieje) żeby móc śledzić nowe notki. Jasne, można dodać blogi w postaci linków/odnośników i umieścić w widgecie, ale nadal nie ma tam informacji o nowych wpisach. A jednak trzeba przyznać, że czasem wycieczka po wszystkich czytanych blogach bywa męcząca. Lepiej wiedzieć, gdzie zajrzeć, gdy mamy pół godzinki między zajęciami na ogarnięcie wszystkich informacji z sieci.

Poszukałam, pogrzebałam i znalazłam lek na moje nieszczęście. Od jakiegoś czasu testuję ten lek w mojej przeglądarce i jestem z niego bardzo zadowolona.

Postanowiłam, że w najbliższym czasie przedstawię Wam działanie tego dodatku w różnych przeglądarkach (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera), na smartfonie oraz w osobnym programie na komputer i może komuś dodatkowo ułatwię życie. W najbliższym czasie czeka Was więc 5 notek (będą do siebie dość podobne raczej), które będą bardziej techniczne i może mniej ciekawe. Może komuś się przydadzą.

Pozdrawiam,

Zielona Małpa

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail