Wszystkim uczniom życzę miłego powrotu do szkoły i owocnego w wiedzę roku szkolnego. Wiem, że czasem trudno jest siebie przekonać, że szkoła jest wspaniałym miejscem, a czas w niej spędzony nie jest czasem straconym, ale spróbujcie o tym pamiętać 🙂

Studentom życzę jeszcze miesiąca byczenia się do południa lub też udanej kampanii wrześniowej. Kto co woli i jakie ma potrzeby.

Samej sobie życzę udanych praktyk, które wczoraj zaczęłam, a dzisiaj były drugi dzień i jak na razie nie musiałam szykować kawy całej firmie.

Każdemu życzę takiej wspaniałej niespodzianki, jaka mnie dziś spotkała. Kiedy wróciłam z praktyk, zauważyłam, że w kuchni leży jakaś paczka. Nic nie kupowałam ostatnio przez Internet, więc przeszłam obok obojętnie. Coś mnie jednak tknęło, że nikt tej paczki nie otworzył, a wszyscy byli w domu. Zerknęłam więc na adresata, a tam moje imię. Okazało się, że jako jedna z kilku (nastu chyba) osób wygrałam konkurs onetu i dostałam pocztą „Szepty dzieciństwa” Anny Sakowicz. Przeczytam, jak tylko uda mi się znaleźć większy kawałek czasu w jeden dzień, czyli pewnie w weekend.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Zielona Małpa

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail