Dziś mijają 3 lata od pierwszego wpisu na tym blogu.

Wtedy byłam nieco przestraszoną studentką na pierwszym roku. Jednocześnie byłam tak przepełniona emocjami, że poczułam potrzebę wyrażenia ich na blogu. Założyłam więc pierwszego bloga w życiu i od tamtego dnia mniej lub bardziej regularnie dodaję wpisy.

Wśród osób komentujących przewinęło się bardzo dużo blogerów, którzy odeszli już z blogosfery, bądź w pewnym momencie zmienili bloga i chcieli odciąć się od starych czytelników. Ostatnio wróciłam do jednego ze starych wpisów i żaden z blogów, których autorzy coś pod nim skrobnęli, nie był kontynuowany od dawna, bądź nie istniał.

Trudno mi uwierzyć, że to aż trzy lata. Dopiero co zaczynałam studia, a teraz jestem już na ostatnim semestrze studiów inżynierskich i za dwa miesiące będę już prawdopodobnie Inżynier Zieloną Małpą. Oby.

Myślę, że teraz jest dobry moment, aby się pożegnać. Nie z blogowaniem. Z tym blogiem.

W październiku założyłam konto na blogspocie i teraz tam możecie mnie znaleźć. Serdecznie zapraszam wszystkich, bo teraz tam jest moje małe, ale własne miejsce w sieci.

Na tym blogu pojawią się jeszcze dwa wpisy na temat RSS, ale dopiero, kiedy uporam się już z projektem inżynierskim i wszystkimi rzeczami z nim związanymi. To jest aktualnie moim priorytetem.

Serdecznie zapraszam na nowego bloga: Blog Zielonej Małpy

Pozdrawiam,

Zielona Małpa

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail