Jak już pisałam kilka dni temu, telewizja FOX postanowiła wypuścić 6-odcinkowy miniserial będący kontynuacją (po 14 latach przerwy) Z archiwum X. Wiadomość ta bardzo mnie cieszyła i jak głupia oglądałam codziennie jeden odcinek serialu od lipca, aby wziąć udział w akcji i zdążyć obejrzeć wszystkie stare sezony przed rozpoczęciem nowego. Prawie nie oszukiwałam.
Dzisiaj pojawił się pierwszy nowy odcinek (według czasu amerykańskiego wczoraj), dosłownie za chwilę pojawi się kolejny, a ja… boję się, że potwornie zawiodę się na serialu, wobec którego żywiłam tak duże oczekiwania. Komuś wyda się to dziwne, bo jak można przejmować się jakimś serialem? No cóż… Myślę, że każdy ma oczekiwania wobec kogoś bądź czegoś. Ja wymagam od tego serialu, aby był wspaniały, aby przeniósł mnie w te czasy, kiedy podglądałam telewizję zza drzwi. Serial ten w dużym stopniu mnie ukształtował, sprawił, że stałam się otwarta na zjawiska niewyjaśnione i na teorie spiskowe. Mam więc ogromne oczekiwania i tak bardzo boję się, że się zawiodę. Zrozumie to tylko taki serialomaniak, jak ja.
Mam nadzieję, że zbiorę w sobie dość siły, aby jednak włączyć ten pierwszy odcinek i że będzie on tak wspaniały, jak za dawnych lat, a nawet lepszy, bo okraszony dawką współczesnych efektów specjalnych. Nie dowiem się, jak nie obejrzę.
Pozdrawiam,
Zielona Małpa
FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail